BG EN

Билетите за „Евровизия” в Украйна се грабят като топъл хляб

Европа

Билетите за „Евровизия” в Украйна се грабят като топъл хляб

9494
на 18.02.2017
Билетите за „Евровизия” в Украйна се грабят като топъл хляб
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Билетите за песенния конкурс „Евровизия” 2017, който ще се проведе през май в столицата на Украйна, Киев, се разграбват като топъл хляб, пише ТАСС.

Общо за проявата са пуснати 70 000 билета. Най-евтините струват по 8 евро и дават възможност за достъп до репетициите. Най-скъпите са на цена от 500 евро и са за финалния спектакъл във ВИП зоната. Най-евтиният билет за финала ще струва 70 евро.

По-рано официалният дистрибутор съобщи, че билетите на черния пазар са достигнали цени от 3 до 5 пъти надвишаващи първоначалната им стойност. Най-скъпите се предлагат за 1400 евро.

Полуфиналите на "Евровизия 2017" ще се състоят в украинската столица на 9 и 11 май, а финалът – на 13 май.

препоръчано

 

 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК