ГОРЕЩО
СЪВСЕМ Я ОТРЯЗАХА! Денков: Лена Бориславова няма да бъде в листите на ППДБ на изборите
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър-председателят на Турция Бинали Йълдъръм в петък заяви, че Турция е успяла да отстрани всички елементи свързани с живеещия в САЩ проповедник Фетхуллах Гюлен от армията на страната, след като почти половината генерали бяха отстранени от длъжност, след опита за преврат, предава AFP.
препоръчано
„Ние прочистихме армията от елементи на "Фето", които се дегизираха като военни“, заяви Йълдъръм по време на реч в президентския дворец в Анкара. Турция обвинява Гюлен в организирането на опита за преврат от 15 юли и управление на т.нар. Фетхуллахска терористична организация (FETO), обвинения, които той отхвърля.
Бинали Йълдъръм: Чистката на метежниците все още не е приключила
10397
на 27.07.2016
Джо Байдън и Бинали Йълдъръм са провели телефонен разговор
7004
на 22.07.2016
Бинали Йълдъръм: Доказателствата срещу Фетхуллах Гюлен са кристално ясни
12220
на 27.07.2016


