ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Суперзвездата Бионсе тръгва на световно турне това лято. Новината идва, след като певицата публикува в събота новия си сингъл „Formation“, както и клипа към него. Той беше изпълнен на живо за първи път по време на финала на първенството по американски футбол „Супербол“ в неделя. Бионсе излезе на сцената заедно с групата „Колдплей“ и Бруно Марс. След тяхното общо изпълнение беше излъчена реклама на предстоящото турне, което също ще носи заглавието „Formation“. То ще се състои от общо 40 концерта, които ще започнат с шоу на 27 април в Маями, след което ще продължи към Европа, където звездата ще остане през юни и юли. Това е първото самостоятелно турне на Бионсе от 2013 година.
препоръчано
свързани новини
Бионсе снима с дубльорка, защо ли?
6322
на 29.01.2016
КАЗА "ДА": Майли Сайръс се сгоди
30268
на 03.12.2025
Дженифър Лопес прибра 2 милиона долара от сватба
50200
на 27.11.2025
Отдават почит към Фреди Меркюри с нова монета
19035
на 18.11.2025
КРАЯТ Е ВСЕ ПО-БЛИЗО: Меган напуска Хари, той се връща у дома
130108
на 24.10.2025


