БИТКА и след мача! Любимец на Сектор "Г" удари по Люпко

34351
на 15.10.2016
БИТКА и след мача! Любимец на Сектор Г удари по Люпко

Преслав Йорданов реализира важен гол за ЦСКА. Нападателят бе точен от дузпа, а нарушението бе отсъдено именно за фаул срещу Йорданов. След срещата обаче се стигна до коренно различни мнения относно наказателния удар.

"Щастлив съм, можеше и по-щастлив да съм ако бяхме победили. Радвам се, че отбелязах гол и помогнах на отбора. Малшанс в мача, надиграхме ги,  заслужавахме да спечелим.

Дузпата бе чиста, изпреварих Йоргачевич. Чиста дузпа, не знам какво са видели от "Левски'. Съдията мисля, че взе правилното решение. Бях спокоен и уверен, че ще реализирам от бялата точка", заяви Преслав Йорданов пред Диема Спорт след дербито.

Малко преди изказването на Преслав, треньорът на "сините" Люпко Петрович заяви, че дузпата е нередно отсъдена и фаул срещу Йорданов във въпросната ситуация няма.

Мачът завърши наравно 1:1. Попадение на Нар за "сините" през първото полувреме и гол на Преслав Йорданов в 77-а минута.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)