ГОРЕЩО
МВнР с ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ за поканата от Тръмп към България за присъединяване към Съвета за мир - разобличиха президентството (ДОКУМЕНТ)
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
Екс председателят на ЦИК Александър Андреев с ЕКСПРЕСЕН КОМЕНТАР пред ПИК: Контролираният вот не може да се реши с видеонаблюдение, а с участието на наблюдатели
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Доналд Тръмп!
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Певецът Орлин Павлов е сменил ритането на футбол с бокс. „Нямам време за мачове, за съжаление. Поддържам форма с бокс и кросове на стадиона до дома ми”, каза изпълнителят на „Секунда”, който още търси заместница на голямата си любов - танцьорката Яна Акимова.
препоръчано
В момента синът на оперни асове репетира интензивно за своя „Биг Бенд концерт”, който ще изнесе на 3 юни в зала „България”. Събитието съвпада със 100 години от рождението на Франк Синатра и в сетлиста на Орлин ще влязат кавъри на хитове като My Way и Night and Day, пише "Монитор". На сцената Павлов ще бъде подкрепен от квартет от Софийската филхармония и от Брас асоциацията на Ангел Заберски.
свързани новини
Орлин Павлов: Имах гадже - американка, с 18 години по-голяма от мен
15569
на 24.11.2013


