Благо Георгиев загуби от Стяуа, игра по-малко от полувреме за Рубин

6006
на 30.06.2015
Автор:   Милан Николов

Българският национал Благой Георгиев загуби контролен мач от Стяуа Букурещ, след като неговият Рубин водеше с 1:0 на полувремето, но румънците обърнаха до 2:1 и взеха победата. Контролата се игра в Австрия.

Георгиев влезе в средата на второто полувреме, като точно тогава стана обрата за Стяуа.

Рубин Казан имат гостуване на ЦСКА Москва в първия кръг на първенството на Русия, а Стяуа е домакин на Петролул Плоещ, като преди това имат мач с АСА Търгу Муреш за Суперкупа Румъния.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден