BG EN

Благотворителна организация за деца отлъчи Роналдо като свой посланик

Световен футбол

Благотворителна организация за деца отлъчи Роналдо като свой посланик

4751
на 11.04.2022
Благотворителна организация за деца отлъчи Роналдо като свой посланик
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Една от водещите британски детски благотворителни организации се дистанцира от звездата на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо, след като той изби телефон от ръцете на млад фен след загубата на отбора му с 0:1 от Евертън в събота в мач от Висшата лига.

препоръчано

"Save the Children", които работят, за да поддържат децата "безопасни, здрави и учещи" обявиха, че Кристиано Роналдо вече не е един от техните посланици.

"Роналдо е поддръжник на работата на "Save the Children" за бедни семейства по целия свят. Той не работи със "Save the Children" от юли 2018г. и вече не е наш посланик. Той се присъедини към благотворителната организация през 2013 г. като глобален посланик, за да се "увери, че всяко дете има шанса да разгърне своя потенциал", се казва в съобщението на организацията.

Кристиано Роналдо е и посланик на УНИЦЕФ Португалия - част от водещата световна организация, работеща за деца в опасност.

Благотворителната организация отказа да коментира дали той ще остане на тази позиция.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 107
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК