Близначки спечелиха турнир по плажен волейбол за подрастващи

Волейбол

6990
на 25.08.2015

Млади волейболистки – близначки спечелиха турнира за Купа "Емона" в Кърджали, който бе първи от Националната верига по плажен волейбол на България за подрастващи.

На финала при девойките представителките на София Вили и Рая Ценови надиграха кърджалийската двойка Теодора Стоянова& Натали Стефанова с 2:0 гейма и триумфираха със златните медали в надпреварата. При юношите първото място бе спечелено от националната ни двойка Симеон Топузлиев & Димо Димов (от Кърджали и Пловдив).

Двамата вдигнаха Купата, след като победиха на финала миналогодишните шампиони Иван Замфиров & Валентин Хаджийски от Кърджали категорично с 2:0 гейма. Купа "Емона" за победителите при юношите и девойките, медалите и много награди връчиха председателят на комисията по плажен волейбол към Българската федерация по волейбол Милко Багдасаров и собственикът на кораб-ресторант "Емона" Мирослав Шопов.

Вторият турнир от Националната верига за подрастващи ще се проведе в Бургас от 4 до 6 септември. /

ПЪРВО В ПИК TV! Борисов изуми - скочи на журналистите, нападнати от Бойко Рашков! Лидерът на ГЕРБ към ППДБ: Не може да има сглобка с хора, които не си дават реална представа за това, което са сътворили ПЪРВО В ПИК TV! Борисов изуми - скочи на журналистите, нападнати от Бойко Рашков! Лидерът на ГЕРБ към ППДБ: Не може да има сглобка с хора, които не си дават реална представа за това, което са сътворили