BG EN

Близнашки ще празнува в Добрич връщането на Южна Добруджа на България

Региони

Близнашки ще празнува в Добрич връщането на Южна Добруджа на България

4280
на 24.09.2014
Близнашки ще празнува в Добрич връщането на Южна Добруджа на България
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министър-председателят проф. Георги Близнашки ще бъде на посещение в Добрич в четвъртък, 25 септември, за празника на града и по повод 75 години от връщането на Южна Добруджа на България.

препоръчано

От 10.30 часа проф. Близнашки ще вземе участие в тържествено заседание на Общинския съвет на Добрич, което ще се състои в рамките на програмата за отбелязването на празника на града. Премиерът ще има срещи с кмета Детелина Николова и с областния управител на Добрич Недко Марчев, съобщава пресцентърът на Министерския съвет.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Княгиня Калина се вля в Шествието за семейството (ВИДЕО) ПИК TV! Княгиня Калина се вля в Шествието за семейството (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК