ГОРЕЩО
Ето как изглежда опожарената хижа „Петрохан“ днес (СНИМКИ)
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Резултатите от аутопсиите на телата в кемпера при Околчица потвърдиха разкритието на ПИК - Калушев гръмнал Николай и Александър и се самоубил
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
През първия срок от училище са отпаднали 236 деца от Монтанско, съобщиха от Регионалния инспекторат по образованието в Монтана.
препоръчано
Най-много от тях са заминали с родителите си за чужбина - 166 деца. Останалите са отпаднали поради миграция на семействата към по-големите градове в България или поради бедност, посочват от инспектората.
През първия учебен срок на миналата година броят на отпадналите от училище деца в региона е 107. Тенденцията през тази година е тревожна и ще доведе до трудно попълване на паралелките в гимназиите през следващата учебна година, коментираха експерти.
свързани новини
Всеки четвърти младеж не учи и не работи
3738
на 06.02.2016


