BG EN

Близо до София задържаха мъж, заподозрян във връзки с терористична организация

Крими

Близо до София задържаха мъж, заподозрян във връзки с терористична организация

6217
на 01.06.2022
Близо до София задържаха мъж, заподозрян във връзки с терористична организация
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Норвежката служба за вътрешна сигурност каза, че в Осло е арестуван мъж по подозрение в участие в терористична организация. 

препоръчано

Друг човек, идентифициран като норвежки студент, е бил арестуван в България в координирана акция, предава Асошиейтед прес.

По-късно днес задържаният в норвежката столица заподозрян ще се яви в съд, за да му бъде определена мярка за неотклонение. Не се обявява неговата самоличност.

Говорителят на Полицейската служба за сигурност Трун Хугубакен заяви пред Норвежката радиотелевизионна корпорация, че другият заподозрян е задържан в България по силата на европейска заповед за арест, издадена от прокуратурата в Норвегия.

Арестът е бил извършен близо до София.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 98
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК