ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА: Киселова посочи четирите възможни дати за президентските избори и направи важно уточнение за държавния глава
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Общата стачка на железопътните работници във Франция, започнала в сряда и довела до сериозни затруднения за пътниците, ще продължи до понеделник, съобщава ИТАР-ТАСС.
препоръчано
„Ние представихме своите искания, сега думата имат властите. Ние сме готови за диалог, но изглежда, че правителството не ни чува”, заяви Жилбер Гарел, представител на един от профсъюзите на железопътните работници.
Служителите във френските железници протестират срещу плановете на правителството да премахне техния статут на държавни служители, което ще доведе до понижение на заплатите, намаляване на продължителността на отпуските, намаляване на пенсиите и социалните придобивки.
Удариха кораб в Каспийско море, Иран обвини Украйна
7426
преди 2 часа
ДЕН СЛЕД ДЕН! Румънските ВВС свалиха трети дрон
6464
преди 3 часа
Русия удължава забраната за износ на бензин
4730
преди 3 часа
ТРЕВОЖНИ ДАННИ: 3075 случая на ебола в Конго
5564
преди 4 часа


