ГОРЕЩО
Арх. Пламен Мирянов ЕКСКЛУЗИВНО: Нека вървим заедно на най-голямото шествие в България - за вярата, добродетелите, правдата, морала и завета на нашите предци (СНИМКИ)
Адвокати с ШОКИРАЩИ РАЗКРИТИЯ - авери на Калашниците заплашват ранени при мелето на "Челопешко шосе“
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
Димитър Стоянов прати Украйна да си купува оръжие на пазара и скочи на опозицията: Глухи са, защото не чуват посланията на гражданите
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Блъснаха пешеходка на паркинг пред болница, съобщи БНТ.
препоръчано
47-годишна жена блъсна с колата си пешеходка на паркинга на областната многопрофилна болница в Бургас.
Възрастната жена е излязла внезапно пред автомобила. Пострадалата е настанена в близката болница, с фрактура на подбедрицата, без опасност за живота.
При друг инцидент в града пострада 60-годишна жена. Тя е с контузия на кръста след падане при рязко спиране на градски автобус. Жената е освободена за домашно лечение.
Почина възрастната жена, блъсната на "зебра" в Казанлък
13951
на 02.03.2023


