BG EN

Блъснаха две деца на пешеходни пътеки в Сливен

Инциденти

Блъснаха две деца на пешеходни пътеки в Сливен

8005
на 30.11.2023
Блъснаха две деца на пешеходни пътеки в Сливен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Две деца са приети в областната болница в Сливен, след като били блъснати на пешеходни пътеки при различни пътни инциденти, съобщи БНР.

препоръчано

Пострадало е момиче на 13 години, което е с травми на главата, рамото и таза. Другото ранено дете е момче на 11 години. То е с комоцио.

Очакват се подробности от полицията за двата инцидента.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 90
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК