BG EN

БНТ пуска моден сериал по Емил Зола

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

БНТ пуска моден сериал по Емил Зола

34684
на 23.06.2020
БНТ пуска моден сериал по Емил Зола
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От 29 юни, всеки делничен ден точно в 19 ч.  БНТ1 се завръща към история за мода, бизнес, лукс и любов по време на променящата се модна индустрия в Милано с приковаващия сериал "Раят на дамите".

Завладяващата екранизация по бохемския роман на Емил Зола ни потапя в изкушения и тайни, редуващи се с ревност, лъжи и скандали, а разтърсващата суетата на една голяма промяна ще покаже обрата, който само една красива и смела жена може да вдъхнови.

След два успешни сезона по италианската телевизия RAI, продукцията "Раят на дамите" от ситуираната в Париж медийна компания "Banijay Group", става многосерийна драма с трети и четворъти сезон до 2019.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 62
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК