ГОРЕЩО
14 години медицински комплекс „Софиямед“ - грижа, иновации и технологии в услуга на здравето
Левски пак ще има проблеми с Лудогорец
Делян Пеевски: България трябва за стои на евроатлантическия път, отстоявайки националното си достойнство и свобода!
МА КАК СМЕЯТ?! ППДБ да направят протест на жълтите павета срещу "безобразието" спечелилите изборите да НЕ се съобразяват с тях
ПАРОДИЯ: Денков тропа с крак пред Доцова, не изпратила с аплодисменти Тик-Ток-актьорите на Гюров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бобан Грънчаров, който разтрогна в четвъртък с досегашния си тим "Ботев" (Пловдив), предпочете да продължи футболната си кариера в украинския Таврия, където от няколко дни старши треньор е българинът Николай Костов, съобщи Гонг.
препоръчано
Така ще пропадне възможността Грънчаров да играе в "Левски", за където бе спряган.
Бобан Грънчаров има изиграни 55 мача с екипа на "Ботев" (Пловдив), преди да бъде отстранен след двубоя с Берое в началото на декември. Тогава той влезе в конфликт със спортния директор Александър Александров-Кривия, и повече не е обичал жълто-черната фланелка.
Ливърпул посреща тима в най-слаба форма – Челси
5015
преди 3 часа
Мъри отхвърлил примамливи оферти от участник на Мондиал 2026
7429
преди 4 часа
Разкриха причината за токсичната атмосфера в Реал
15106
преди 20 часа
СЛЕД 4 ТРОФЕЯ: Ханзи Флик удължава договора си с Барселона
8819
на 08.05.2026


