ГОРЕЩО
ЧУДЕСЕН ЛЕТЕН ДЕН! Слънчево в цялата страна, на места ще превали слаб дъжд - температурите ще достигнат до 32 градуса
Бащата на убийцата примамка Михаела: Ако пипнете дъщеря ми, ще ви откъсна ръцете!
Една година от изчезването на "Наглите": Йожи, Културиста и Релето попълват списъка на издирваните с жълта бюлетина на Интерпол
АСТРОЛОГ С ПРОГНОЗА: Изборите са от ясни по-ясни. Звездите показват достоен съперник на Йотова, но не и победител
Карлос Контрера: Вместо да храчат гневно и злобно, ППДБ да се замислят защо управляваните от тях София и Варна не спечелиха домакинството на "Евровизия"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Националният отбор на България ще играе контрола на 8 юни, 4 дни преди евроквалификацията в Малта.
препоръчано
Най-вероятният съперник е Турция, пише вестник "24 часа". Преговорите вече са в напреднала фаза и договорът може да бъде подписан всеки момент.
Мачът по всяка вероятност ще се проведе в Турция, а вариантите са Истанбул или Одрин.
Проверката е била по настояване на националния селекционер Ивайло Петев, който държи да има игрова практика на състава. Треньорът стартира кариерата си начело на „трикольорите“ с 2:2 срещу Италия в София.
Контролата е уредена от президента на Българския футболен съюз Борислав Михайлов, който се видял с колегата си по време на конгреса на УЕФА.
свързани новини
Петев обяви всички национали за Италия, Божинов и Бандаловски се завръщат
15953
на 18.03.2015
Боби Михайлов намери нов спонсор на БФС
9201
на 27.03.2013
ПСЖ отново срещу всички: Има ли кой да спре хегемона във Франция
4888
преди 46 минути
Египтяни се отказаха от футболист на Лудогорец
8746
преди 16 часа
Разкриха ЦЯЛАТА ГРОЗНА ИСТИНА за смъртта на Марадона
91621
на 13.08.2026


