ГОРЕЩО
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев за гешефтите на Кокорчо: Бюджетите за последните 4 години бяха разхитителни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Може да тръгна и аз с бронежилетка като Бареков. Така се пошегува шефът на Националния исторически музей Божидар Димитров по повод писмото, което заплашва живота му. Той бе гост в сутрешния блок на Нова тв.
препоръчано
Това са луди хора, държавата вече не може да се грижи за лудите, не си взимат хапчетата и станаха много, обясни той.
Божидар Димитров заяви, че е „сериозен специалист“ по темите около Украйна, Крим и българите там. Според него конфликтът нямало да доведе до нова Студена война, „да не говорим за гореща“, понеже никой нямал полза от нея.
Димитров прогнозира, че Крим ще получи по-голяма автономия.
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
301103
преди 2 часа
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
340683
преди 4 часа


