Божидар Краев влезе резерва при обрат на Мидтиланд срещу поляци

7456
на 04.08.2017

Бившият футболист на Левски Божидар Краев влезе като резерва в 75-ата минута в мача от третия предварителен кръг на Лига Европа между неговия Мидтиланд и полския Арка Гдиня.

Датският му тим губеше с 0:1 към този момент, след като Собиерай откри с глава в 59-ата минута. С влизането на Краев настъпи пълен обрат, предава Спортал. Първо в 77-ата минута Тадеуш Соча си отбеляза нелеп автогол. Александер Сьорлот в 90-ата донесе победата за датския тим, който се класира за плейофите за влизане в Лига Европа с общ резултат 4:4 и повече голове на чужд терен.

САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за Цветница - Близнаците да се откажат от нови занимания, Лъвовете да разчитат на интуицията си САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за Цветница - Близнаците да се откажат от нови занимания, Лъвовете да разчитат на интуицията си