Божидар Краев впечатлява в Португалия

8076
на 02.12.2019

Божидар Краев бе с основна заслуга за престижен успех на Жил Висенте в Португалия.

Българският национал се разписа срещу гранда Спортинг (Лисабон). Краев отбеляза първия гол в срещата, а тимът му се наложи с 3:1.

В 18-ата минута Краев реализира за домакините в мача.

В самия край на първото полувреме Спортинг се върна в двубоя, гол на Вендел за временното - 1:1.

Десет минути след почивката домакините поведоха с 2:1, попадение от дузпа на Сандро Лима . В добавеното време на срещата Наиджи оформи крайното 3:1.

С тази победа Жил Висенте събра актив от 16 точки и излезе на 7-ата позиция в таблицата на много силния португалски шампионат.