Божидар Краев ще играе с Мидтиланд в групите на Шампионска лига

8955
на 01.10.2020

Футболният национал Божидар Краев ще играе с тима си Мидтиланд в групите на Шампионската лига.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Българският нападател и съотборниците му от датския тим си осигуриха място сред най-добрите на Стария континент след късна драма в плейофния реванш със Славия (Прага). Датският шампион спечели с 4:1 у дома, осъществявайки обрат, който започна минути след влизането в игра на Краев в 58-ата минута, съобщава БТВ.

Първият двубой завърши с нулево равенство.

В реванша чехите поведоха с гол на Питър Олайинка още в 3-ата минута, но Мидтиланд изравни в 65ата чрез Сори Каба. В 81-ата минута скандинавците изпуснаха дузпа - ударът на Каба бе отразен от вратаря Онджей Коларж. Стражът обаче бе излязал напред и реферът Дамир Скомина нареди дузпата да бъде изпълнена отново. Този път зад топката застана Александър Шолц и направи резултата 2:1. "Вълците" сложиха точка на спора в последните минути, когато Огочукву Ониека и Андерс Дрейер оформиха крайното 4:1.

Така Мидтиланд влезе в групите на Шампионска лига за първи път в клубната история.

Тимът става петият от Дания, стигнал до тази фаза на турнира. Останалите са Копенхаген, Олборг, Брьондби и Нордшеланд.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите
СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса! Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО) СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: "Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса!" Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО)