ГОРЕЩО
ДБ СКАНДАЛНО опитва да прокара ЛГБТ пропаганда в училищата, маскира я като "езикова грамотност"
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ! Мрежата завря от спекулации със смъртта на Любен Дилов-син - забъркаха и КОВИД ваксините
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Валери Божинов, който вече е футболист на „Левски“ няма да взима повече от 8 до 10 бона, пише България днес. Заплатата от 100 хил. евро на месец, които получаваше в чужбина, вече е само мит за него. Публична тайна е, че точно заради състоянието на банковата му сметка той успя да сложи пръстен на плеймейтката.
В момента Лозанова взима два - три пъти повече от своята половинка. В качеството си на водеща на "Поверително от NL" тя прибира между 20 и 25 хил. лева на месец. Скоро заможната моделка ще трябва да дава джобни на мъжленцето си, както и да го кара на тренировки. Или пък просто ще му бие шута и ще си харчи парите на воля.
препоръчано
свързани новини


