Божинов влезе и излезе при исторически успех на Партизан

5344
на 01.10.2015

Българският нападател на Партизан Валери Божинов се появи в игра като резерва, а по-късно напусна терена при историческата първо победа на сръбския тим в Германия. „Гробарите” надделяха с 3:1 като гост на Аугсбург и записаха втори успех е груповата фаза на Лига Европа.

Божинов се появи в игра като резерва в 22-ата минута на мястото на Абубакар Умару, а в средата на втората част нападателят бе заменен от Неманя Петрович. Причина за това стана червеният картон на Александър Субич.

Партизан поведе с гол на Андреа Живкович в 31-ата минута, а в 54-ата Фабрисио удвои. Аугсбург се върна в мача след 4 минути, когато Бобадия вкара гол във вратата на Партизан.

Още точно толкова обаче бяха нужни на Партизан да направи отново разликата 2 гола. Отново Андреа Живкович бе в прегръдките на своите съотборници, след като с помощта на рикошет вкара топката в мрежата за крайното 3:1.

В другата среща от група "L" АЗ Алкмаар победи с 2:1 Атлетик (Билбао).

Партизан води в класирането с пълен актив от 6 точки, следван от Атлетик и АЗ Алкмаар с по 3. Аугсбург е без спечелена точка.

САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина
ЕКШЪН В ПИК TV! Искрен Митев забрави за мазното кафе на Христо Иванов в скута на Пеевски, усуква за Коралгейт (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПИК TV! Искрен Митев забрави за мазното кафе на Христо Иванов в скута на Пеевски, усуква за "Коралгейт" (ВИДЕО)