Божинов обра овациите на публиката във Враца

12573
на 04.07.2019

Валери Божинов обра овациите на публиката във Враца при представянето на състава на местния Ботев за новия сезон. Тимът воден от Сашо Ангелов изигра контрола с Литекс, която завърши 1:1. Божинов пропусна да донесе победата, след като в края не успя да вкара от дузпа. Наказателният удар беше отсъден за нарушение срещу Даниел Генов. Доскоро играещият за Левски Валери Божинов се нагърби с изпълнението, но вратарят спаси.

Преди това Ботев бе повел след точно изпълнена дузпа от Валери Домовчийски - в 17-aта минута, а втородивизионният Литекс изравни в 65-ата - 1:1, акцентира "Топспорт".

Валери Божинов се появи в игра през второто полувреме. Той беше бурно аплодиран и преди началото на мача, когато се състоя официалното представяне на отбора. Нападателят облече екипа на врачани с любимия си номер 86. Ако не получи по-изгодно предложение, Божинов ще остане да играе за Ботев.