Божинов пак вкара, Партизан бие

4856
на 09.02.2016

Българският нападател Валери Божинов вкара в поредна контрола и донесе победата на Партизан с 1:0 над руския Тосно. Таранът бе точен от дузпа, а това е третото му попадение от началото на зимната подготовка. Контролата се игра в Кипър и бе последна за този лагер на „гробарите“.

Божинов вкара в 67-ата минута, а веднага след това бе заменен от треньора Иван Томич. Титуляр за Партизан бе и другият ни сънародник Иван Бандаловски. Бранителят също остана на терена до 68-ата минута, когато сърбите направиха голяма част от своите промени.

Валери Божинов имаше още няколко шанса за гол, но ги пропусна през първата част на мача.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ)