ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С музикалното творчество на родната чалга дива Алисия вече са подробно запознати футболистите на „Партизан”.
препоръчано
От автомобила на Валери Божинов дънели хитовете на бившата му жена, с която изкара 3-4 години преди да го открадне Николета, пише „Уикенд“.
Освен това и мобилният телефон на футболиста звънял с мелодия на Алисия.
Явно обаче някой от „гробарите” обаче се е оплакал на треньора си Зоран Милинкович, че стадион „Партизан” не е чалга арена.
Специалистът наредил на Божинов и на другия българин в отбора, Иван Бандаловски, да слушат кръмчарски песнопойки извън пределите на спортното съоръжение.
свързани новини
Валери Божинов с гол за Партизан при победата над Терек
12651
на 04.07.2015


