Божинов с изумителен гол за Партизан

6966
на 06.02.2016

Българският нападател Валери Божинов отбеляза уникален гол при победата на Партизан над Шахтьор Солигорск. Двубоят завърши 2:1 и се игра на стадиона в Никозия.

Българинът бе точен в 21-ата минута, когато вкара атрактивно попадение. Божинов прати топката в мрежата след изпълнение на задна ножица от границата на наказателното поле. Той и другият ни сънародник Иван Бандаловски записаха пълни 90 минути в спаринга.

Старши треньорът на „гробарите“ ползва Бандата на две различни позиции. През първата част беше десен бек, а след паузата игра като централен бранител.

Голът е втори за Божинов от началото на подготовката и по всичко личи, че ще е основен нападател, ако не бъде трансфериран в Китай, каквато възможност съществува.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ)