BG EN

Бозов: Портних, свързан си с “Мултигруп”, ти управляваше хотелите на Илия Павлов

ЧАС ПИК

Бозов: Портних, свързан си с “Мултигруп”, ти управляваше хотелите на Илия Павлов

26760
на 05.07.2013
Бозов: Портних, свързан си с “Мултигруп”, ти управляваше хотелите на Илия Павлов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Във взаимни нападки мина последния предизборен дебат по БНТ преди балотажа в неделя между двамата кандидати за кмет на Варна – Иван Портних и Христо Бозов. “Аз имам конкретни неща в програмата си, вие нямате нищо. Десните партии не ви припознават, Портних”, каза независимият кандидат Бозов.

“Иван Йорданов Костов ли не ме припознава. Какво е направил Бозов за шестте години, в които е бил заместник кмет?

препоръчано

Хората останаха в неведение какво стои за д независимвата кандидатура на Бозов. Това означава Кирил Йорданов да си завърши мандата, подкрепян от БСП и ДПС”, отвърна Порних.

Бозов също не му остана длъжен. “Портних да каже, той е работил за “Мултигруп”. А аз показах какво мога, като антифинансист на Кирил Йорданов. За два месеца се асфалтираха цялостно два булеварда. Портних, успокойте се! Вие сте най-голямото нещастие за Варна. Вие бяхте управител на хотелите на Илия Павлов, докато бях зам. кмет”, заяви той.

“Спечелил съм конкурс и съм се борил с 500 човека за мястото.Бозов е некомпетентен и не разбира как трябва да се направят нещата. Първата ми работа като кмет ще е да работя по проекти с 180 млн. лева, които съм реанимирал. Ще оправим булевардите, малките улички, ще забраня движението в морската граждани, за шест месеца ще реша проблема с детските градини”, каза пък Портних, но не даде думата на опонента си заключителни думи.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Доц. Цеков: Сарафов остава главен прокурор. Само Народното събрание може да промени това. Кампанията на Радев е неприлично богата (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Доц. Цеков: Сарафов остава главен прокурор. Само Народното събрание може да промени това. Кампанията на Радев е неприлично богата (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК