BG EN

Боинг 737 със 142 души на борда падна в река Сейнт Джонс в щата Флорида (СНИМКИ/ВИДЕО)

СВЕТЪТ ДНЕС

Боинг 737 със 142 души на борда падна в река Сейнт Джонс в щата Флорида (СНИМКИ/ВИДЕО)

36041
на 04.05.2019
Боинг 737 със 142 души на борда падна в река Сейнт Джонс в щата Флорида (СНИМКИ/ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Самолет Боинг 737 със 136 пътници и 8-членен екипаж на борда падна вчера в река Сейнт Джеймс в щата Флорида след приземяването си, предаде Ройтерс. На място са пристигнали 80 спасители.

препоръчано

Кметът на Джаксънвил написа в Туитър, че всички пътници са живи. 21 души от тях са откарани в болница. Те нямат животозастрашаващи травми. 

"Самолетът не е потънал. Всички на борда са живи и здрави", написа в Туитър шерифската служба на Джаксънвил. Полетът е идвал от кубинския курорт Гуантанамо, заявиха от авиационната база.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК