ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ В УГЪРЧИН! Две жени и мъж са открити мъртви, подозират убийство от страст
Шестима министри на вътрешните работи получиха доклад от 250 страници - милиони са отивали за ремонти и служебни облекла, вместо за превенция на катастрофите
НЕСТАБИЛНО В РЕМЕ: Слънчево за кратко, после - валежи с гръмотевични бури, има опасност от градушки. 22 области "светват" с жълт код (КАРТИ)
Експерт с ГОРЕЩА ПРОГНОЗА: Очакват се радикални промени в Бюджет 2027 за пенсии и данъци
НОВА МОДА: Самоуверен ход или политически риск? Радан Кънев мести битката за ДСБ в интернет
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският производител на авиационна техника „Боинг” съобщи, че е установил наличието на микроскопични пукнатини по крилата на някои от своите самолети „Дриймлайнър” 787, които все още са в производство, предаде AFP.
“Боинг” поясни, че пукнатините са били открити по крилата, изработени от Mitsubishi Heavy Industries в Япония, но настоя, че е "уверен, че този проблем не е наличен при самолетите в експлоатация".
препоръчано
Цените на петрола продължават да се понижават
4248
преди 46 минути
Тръмп: Шестима са арестувани за щети на Водното огледало пред Мемориала на Линкълн
4661
преди 56 минути
Сенатът на САЩ гласува за прекратяване на войната с Иран
6339
преди 2 часа


