ГОРЕЩО
Диана Дамянова: Управляващите се справят добре, има желание за дисциплиниране на търговците
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
Станка Златева върна борбата на верния път: 14 медала и ново поколение шампиони след промяната
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шофьор отнесе юмрук насред кръстовището между булевардите "Руски" и "Христо Ботев" в Пловдив до Централна гара. От полицията съобщиха, че грозните сцени се разиграли към 12 часа вчера.
препоръчано
Шофьорът бил ударен от непознат водач на микробус, който веднага след това си тръгнал неизвестна посока.
Потърпевшият подал сигнал на тел. 112, като на място се отзовали служители на Второ районно. Много скоро полицейската проверка установила, че побойникът е 32-годишен пловдивчанин. Той обяснил пред униформените, че поведението му било провокирано от засечка по време на движение.
свързани новини
Отново агресия на пътя! Шофьор скочи на бой с метална пръчка
16062
на 29.02.2016
Мъжът е задържан за срок до 24 часа, вече е образувано бързо производство.
Заради момиче: Ученици се сбиха в двор на училище в Хисаря
7091
преди 3 часа
Полицаи от патрул "Тайфун" спипаха супер пиян джигит в Карнобат
9538
преди 4 часа


