ГОРЕЩО
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
Харалан Александров: Някъде в Европа елитите вече говорят с езика на Радев - войната в Украйна няма да бъде спечелена на бойното поле...
ВРЕМЕТО ПРОДЪЛЖАВА ДА Е НЕСТАБИЛНО! Вятър редува слънцето с облаци, от които се сипе дъжд, температурата гони 27° (КАРТИ)
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Голямото дерби от 3-я кръг на Първа професионална лига между "Левски" и Лудогорец започна с изключително дръзки действия от страна на "сини" и "зелени".
препоръчано
Още в 12-тата минута на мача двата тима си скочиха здраво. Мелето стана заради фаул на Сисиньо и остра реакция на домакините.
Аниете реагира с жестове към съдиите, че играчът на Лудогорец заслуважа сериозно наказание. След това капитаните Веселин Минев и Дяков влязоха в конфликт на терена. В ситуацията почти всички футболисти се вкупчиха в меле.
Положението обаче бе овладяно от съдийската бригада. Като ситуацията се размина само с жълти картони за Сисиньо и Аниете.
ЕКСКЛУЗИВНО! ФИНАНСОВ РАЙ В "ЛЕВСКИ"? "Сините" отново супер гранд
47441
на 13.08.2016
Съставите на "Левски" и Лудогорец, изключително нападателни схеми
21383
на 13.08.2016
"Левски" набеляза нов играч за клуба
33419
на 13.08.2016
Мачовете по телевизията днес: Ключов ден за "Левски" и Люпко
25125
на 13.08.2016


