ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Арестуваха подпалвача на колите пред посолството ни в Скопие
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
Йотова за палежа на автомобилите в Скопие: Това не е обикновен криминален акт, а недопустимо посегателство срещу дипломатическа мисия
Тържествено откриха турнира за жени W50 в Хасково, програма за днес (СНИМКИ)
Слави ГНЕВЕН срещу Демерджиев: Защо мълчите като риба за случая "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две от звездите на Челси Диего Коста и Оскар стигнаха до бой по време на сутрешната тренировка на отбора на базата на клуба в „Кобъм“, съобщават британските издания. Причината за кавгата между двата футболисти е било по-остро влизане от страна на халфа в краката на нападателя.
Диего Коста след това е отговорил подобаващо на Оскар, който е бил разгневен от поведението на испанския национал.
Двамата са разменили остри реплики, а след това са се спречкали, но бързата намеса на техните съотборници е попречила да се стигне до по-сериозна саморазправа.
В крайна сметка Коста и Оскар са се успокоили и са се прибрали заедно в съблекалнята.
препоръчано
свързани новини
Дрогба реши: Окачва бутонките, става треньор в Челси
7062
на 06.01.2016
Лудогорец с временен треньор - ето кой...
11592
преди 7 часа
ЦСКА 1948 представи новото си попълнение
6083
преди 7 часа
Илиан Илиев-младши вдигна сватба с бивша гимнастичка (СНИМКИ)
24843
преди 7 часа
МИНАВАТ КЪМ ПЛАН "Б": ЦСКА среща сериозни пречки на трансферния пазар
8585
преди 7 часа


