BG EN

Бой последен е този

КОМЕНТАРИ

Бой последен е този

18143
на 20.07.2016
Бой последен е този
Автор:   Симо Русев

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Резултатите от вътрешнопартийния референдум в БСП прозвучаха на непредубедената аудитория като рефрен от „Интернационала“. Посланието е ясно: париите, потиснатите и унизените, робите на труда в България са непоносимо много. Остава тоя химн за състоятелността на собствените им партии да са го чули даже от Москва другарите Нинова, Първанов, Дончева, всевъзможните комунисти, националисти и анархистите даже.

Оттук нататък или всеки от тях ще превъзмогне егото и личните си амбиции, за да влезе в последния бой по формулата „дружно вси да вървим“ и така обединена левицата да излезе като победител в битката за „Дондуков“ 2, а и за изпълнителната власт след това, или след столетницата, азбукарите, Д21 и всички от тяхната компания ще останат само забравата, дрънчащите окови на пролетария, необраното лозе на Габровски и буренясалите паметните плочи от Мъглиж до неизлетялата чиния на Бузлуджа.

А лидерът на ПЕС Станишев ще поднася венци пред „Гражданите на Кале“ – за да му е по-европейско. 

препоръчано

Още коментари и интересни четива вижте на Retro.bg!

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО/НА ЖИВО) Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО/НА ЖИВО)
ново
Днес: 86
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК