BG EN

Бойко Борисов пред ПИК: И до мен достигна информация, че се готвят провокации с подписката за референдума! Затова ще съберем повече подписи!

ЧАС ПИК

Бойко Борисов пред ПИК: И до мен достигна информация, че се готвят провокации с подписката за референдума! Затова ще съберем повече подписи!

96392
на 10.03.2014
Бойко Борисов пред ПИК: И до мен достигна информация, че се готвят провокации с подписката за референдума! Затова ще съберем повече подписи!

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Управляващите партии БСП и ДПС подготвят коварен удар срещу подписката за референдум по изборната реформа, която Бойко Борисов ще внесе в Народното събрание на 10 март. Това научи ПИК от три независими източника.

препоръчано

Вътрешни хора от партиите на Сергей Станишев и Лютви Местан разкриха пред медията ни, че през последните десетина дни активисти на двете формации съзнателно са участвали в подписката, като са използвали  фалшиви имена и ЕГН-та.

Пъклената цел е след внасянето на 500-те хиляди подписа, десетки хиляди от тях да се окажат невалидни и тя да бъде компреметирана.

По тази причина потърсихме за коментар Бойко Борисов.

"Поел съм ангажимент за подписката за референдума за изборната реформа. Вчера сме предоставили събраните подписи по опис на проф. Георги Близнашки.

И до мен достигна информация, че определени хора се готвят да извършат нередности при събирането на подписите на публични места. Ако се открият подобни хора, разпоредбите предвиждат срок от един месец за отстраняване на нередностите. За всеки случай ще съберем и повече от необходимите за референдум 500 000 подписа", заяви пред ПИК лидерът на ГЕРБ.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Петрохан ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър Цветанка Андреева пред ПИК TV: Петрохан ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър
ново
Днес: 67
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК