ГОРЕЩО
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Честит празник, българи! Днес честваме 129-та годишнина от Съединението на България. За съжаление, сега сме изправени отново пред икономически и политически проблеми", написа Бойко Борисов на личната си страница във "Фейсубк".
препоръчано
"Затова и днес ни е нужно точно такова национално единство, за да продължим развитието на България. Политиците и гражданите трябва да гледаме в една посока – стабилността на държавата и създаване на условия за достоен живот на всеки българин. Съединението прави силата!", пише лидерът на ГЕРБ.


