BG EN

Бойко Борисов ще участва в ключова среща между лидерите на ЕС и Турция през март

ЕС

Бойко Борисов ще участва в ключова среща между лидерите на ЕС и Турция през март

9370
на 18.01.2018
Бойко Борисов ще участва в ключова среща между лидерите на ЕС и Турция през март
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Европейският съюз и Турция планират среща на високо равнище в края на март, съобщава Welt, като се позовава на дипломатически източници от Брюксел.

препоръчано

Според информацията, от Брюксел имат намерение да подобрят отношенията си с Анкара. Основните теми, които ще бъдат дискутирани на срещата ще бъдат борбата с международния тероризъм, миграционната политика, енергийните проблеми и студентският обмен между страните.

Плановете се на срещата с турския президент Реджеп Ердоган да присъстват председателят на Еврокомисията Жан-Клод Юнкер, ръководителят на Европейския съвет Доналд Туск, председателят на Европарламента Антонио Таяни, както и премиерът на България Бойко Борисов, като представител на страната-председател на Съвета на ЕС в първите шест месеца от 2018 година.

Точната дата и мястото на срещата за момента не са определени.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК