ГОРЕЩО
ЯСНО И ТИХО! Слънцето напича лятно, но следобедните дъждове с гръмотевици и градушки идват ОТНОВО (КАРТИ)
Доц. Стойчо Стойчев за президентските избори: Нищо не е в кърпа вързано и нищо не е сигурно!
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
Борисов е "обиден" на цялата журналистическа гилдия
Бойко Борисов не ми вдига телефона, оплака се Сашо Диков от екрана на Нова тв. Той бе от малкото журналисти, с които премиерът в оставка разговаряше. Преди около час Диков стартира новото си предаване "Дикoff". За първия брой той решил да покани министър-председателя. Но Борисов не само не му вдигал телефона, след многобройни позвънявания - прочутият с есемесите си до журналистите Бойкко не му отговарял дори на съобщенията. Доскоро Диков нямаше проблем с достъпа до премиера. Откакто Бойко Борисов подаде оставка, той се разсърди на всички журналисти, най-вече на тия, с които въртеше "телефонна любов", а те му чешеха егото. Дълбоко го обиди Николай Бъреков, който въртеше "опашка" според настроенията на Борисов, но след оставката му шефът на Тв7 го припозна като враг. Според сестрата на премиера той получил хипертонична криза заради предателите.препоръчано


