BG EN

Болен от ебола се появи и в Бразилия

Америка

Болен от ебола се появи и в Бразилия

2781
на 10.10.2014
Болен от ебола се появи и в Бразилия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пациент със симптоми на заразяване с Ебола е хоспитализиран в Бразилия, съобщава местното издание O Globo, съобщи "Фокус".

препоръчано

Заболелият е 47-годишен мъж, пристигнал в Бразилия от Гвинея в средата на миналия месец. Той е приет в болница в град Каскавел. Днес там ще пристигнат експерти на здравното министерство, след което пациентът ще бъде транспортиран до болница в Рио де Жанейро. В момента заболелият е изолиран. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво очаква всяка зодия в светлия ден преди Рождество САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво очаква всяка зодия в светлия ден преди Рождество
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Тази година премина под знака на еврозоната и нестабилността в края ѝ (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Тази година премина под знака на еврозоната и нестабилността в края ѝ (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК