BG EN

Болестта не е присъда

Книги

Болестта не е присъда

13398
на 31.01.2017
Болестта не е присъда
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През 2005 г. 40-годишният германски писател Свен Бьотхер се разболява от множествена склероза, за която лекарите не предлагат изцеление. Но той не приема диагнозата като присъда и избира да тръгне по собствен път на лечение. Минава през редица изследвания, детоксикация, специална диета и физически упражнения.

препоръчано

В книгата си „Множествена склероза. Диагноза: нелечима. Терапия: Въпрос на личен избор“ Бьотхер, който е преборил болестта и днес се чувства здрав и пълноценен, споделя своя опит.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК