ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
Атанас Зафиров поздрави виетнамския президент То Лам за преизбирането му начело на Виетнамската комунистическа партия (СНИМКИ)
ВСИЧКИ МАСКИ ПАДНАХА! Една година издържахме с данъците си партията на Радев, докато ни беше президент
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
СВЕТЪТ ДНЕС
Боливия замрази лиценза на авиолинията, отговорна за катастрофата в Колумбия
4847
на 02.12.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Боливийските власти замразиха лиценза на авиолинията зад смъртоносната самолетна катастрофа в Колумбия, при която загинаха 71 души, съобщава The Telegraph.
препоръчано
Причината за решението на Сукре е, че вината за катастрофата все повече се измества към пилота на самолета и съсобственика на авиокомпанията, които не са изпълнили задължението да се направи спиране за презареждане.
Чартърният полет от Боливия за Колумбия, който превозваше бразилския футболен отбор „Чапекоензе“, журналисти и други пътници, завърши трагично, след като явен недостиг на гориво доведе до разбиването на машината в Андите, близо до втория по население град на Колумбия – Меделин.
Европейската версия на ChatGPT планира да достигне приходи от 1 млрд. евро
3666
преди 49 минути
Златото подмина 5100 долара за унция
6287
преди 3 часа
Студът взе жертви в САЩ, хиляди са на тъмно и студено
8013
преди 4 часа


