BG EN

Болницата в Гоце Делчев се пръска по шевовете от пациенти с COVID-19

Региони

Болницата в Гоце Делчев се пръска по шевовете от пациенти с COVID-19

5317
на 28.01.2022
Болницата в Гоце Делчев се пръска по шевовете от пациенти с COVID-19
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Препълнени болници в разгара за петата COVID вълна. В Благоевградско новозаразените продължават да растат и вече са близо 2500 на 100 000 души, а в лечебните заведения в Югозапада  отчитат сериозен натиск.

препоръчано

Най-натоварена е болницата в Гоце Делчев, която беше принудена да се уговаря с болницата в Благоевград за евентуално прехвърляне на пациенти.

„Днес леглата са запълнени. Ако няма за изписване, ще трябва идващите да ги препращаме към Благоевград. Въпросът е и там колко време ще имат празни места”, заяви д-р Петър Филибев, директор на МБАЛ- Гоце Делчев.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков пак седна на подсъдимата скамейка - разкри какви са ги вършили снощи с Асен Василев (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков пак седна на подсъдимата скамейка - разкри какви са ги вършили снощи с Асен Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК