ГОРЕЩО
Станка Златева върна борбата на верния път: 14 медала и ново поколение шампиони след промяната
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
ЕКСКЛУЗИВЕН АНАЛИЗ: Колко струват бордовете на държавните фирми
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ДПС номинира Исмаил Осман и Цветан Енчев за новата ЦИК (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Многопрофилната болница за активно лечение "Св.Иван Рилски" в Разград получи поредно дарение за борба с коронавируса, съобщават от лечебното заведение.
Фондация "Америка за България" чрез Българския дарителски фонд и проект "Обединени срещу COVID-19" е дарила 9990 лева на болницата.
Средствата са за незабавна подкрепа на уязвими общности, засегнати от пандемията в региона. С парите за нуждите на лечебното заведение в Разград са закупени бързи тестове за установяване на коронавирусната инфекция, гащеризони, операционни престилки и шапки, калцуни, ботушки и облекла.
препоръчано
свързани новини
Коронавирусът взе още една жертва, жена почина в Разград
23427
на 25.07.2020


