Болоня с важен успех в битката за оцеляване в елита на Италия

4977
на 09.04.2019

Отборът на Болоня победи като домакин Киево с 3:0 в последния мач от 31-ия кръг на футболното първенство на Италия.

След седмия си успех от началото на сезона, Болоня е на 17-ото място в класирането на Серия „А”, като е с две точки аванс пред намиращия се в зоната на изпадащите на 18-ата позиция тим на Емполи.

Киево регистрира 19-а загуба и остава на последното място в подреждането.

Ерик Пулгар в 65-ата и 68-ата минута от дузпи и Мичел Дижкс в 89-ата минута вкараха головете за Болоня.

Гостите от Киево завършиха мача с десет души, след като в 79-ата минута за втори жълт картон от игра бе отстранен Матиа Бани.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 май - непредвидени трудности изнервят Телците, Стрелците да очакват финансови постъпления САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 май - непредвидени трудности изнервят Телците, Стрелците да очакват финансови постъпления
ПЪРВО В ПИК TV: Борисов подпука ППДБ от Самоков: Абе, Денков, ти си с 20 човека в Брюксел, ние сме с 2000 тука, на кой поставяш условия? (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV: Борисов подпука ППДБ от Самоков: Абе, Денков, ти си с 20 човека в Брюксел, ние сме с 2000 тука, на кой поставяш условия? (ВИДЕО)