ГОРЕЩО
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
ПОСЛЕДНИТЕ ДУМИ на убитата в Угърчин Даниела: Умирам, извикайте линейка
Истината зад отказа на Дара да участва в бляскавия фестивал в Баку
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение
От БФС очакват след концерта теренът да е кална нива
Концерт на легендарната група “Бон Джоуви” ще измести финала за купата на България по футбол от националния стадион “Васил Левски”. Рокаджиите от Ню Джърси ще пят в София на 14 май, а стадионът ще бъде затворен за седмица, през които ще се строи и демонтира огромната сцена. Финалът за купата трябва да е на 18 май и няма гаранция, че тревата ще бъде наред след лошия опит от концерта на Мадона на 30 август 2009 г., пише "Труд". Датата за финала тепърва ще бъде утвърдена от БФС, но преобладава мнението, че трябва да е през уикенда и една седмица преди битката за Шампионската лига на “Уембли”. Така единственият вариант двубоят да бъде в София е, ако се класират столични отбори. На четвъртфиналите засега са ЦСКА, Левски и Локомотив (Сф). Много вероятно и Славия да продължи днес. Има ли провинциален тим на финала, двубоят няма да е в София. Жребият ще се тегли във вторник от 11 ч. Новата футболна година трябва да започне на 24 февруари с първите четвъртфинали за купата на България. А шампионатът ще стартира на 2 март, вероятно с дербито ЦСКА - Литекс.препоръчано


