BG EN

Бонучи се извини за симулацията срещу Палермо

Световен футбол

Бонучи се извини за симулацията срещу Палермо

8079
на 10.12.2012
Бонучи се извини за симулацията срещу Палермо
Автор:   Мара Калчева

Заслужих жълтия картон, призна защитникът на Ювентус

Защитникът на Ювентус Леонардо Бонучи се извини за симулацията, която направи в двубоя срещу Палермо (1:0) вчера. В края на мача италианският футболист излезе на голова позиция в наказателното поле, но бе пресрещнат от вратаря на съперника Самир Ужкани и се хвърли артистично на тревата, за което получи и заслужен жълт картон. "Първоначално мислех да стрелям, но като видях вратаря да приближава и ми дойдоха други мисли в главата. Заслужавах жълтия картон, тъй като дадох лош пример. Това ще ми бъде за урок. Иначе съм доволен от мача, тъй като постигнахме страхотна победа", написа Бонучи в Туитър.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ново
Днес: 50
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК