BG EN

БОРБА ЗА ЖИВОТ: Трима в реанимацията на "Св. Анна" заради грипа

Здраве

БОРБА ЗА ЖИВОТ: Трима в реанимацията на "Св. Анна" заради грипа

28858
на 25.01.2019
БОРБА ЗА ЖИВОТ: Трима в реанимацията на Св. Анна заради грипа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Трима души с опасност за живота са настанени в реанимацията на МБАЛ "Св. Анна" след обострени хронични заболявания, провокирани от грипа, съобщиха от варненския "Пирогов".

препоръчано

Пациентите са приети със симптоматика на грип, но няма доказателства дали вирусът е причината за влошаването на състоянието им. По-скоро той е провокирал задълбочаването на хроничните проблеми на тези пациенти, които са на възраст между 70 и 90 години.

Най-често се касае за сърдечно-съдови, белодробни и диабетни заболявания, обясниха пред "Варна24" от лечебното заведение.

Отделението по вътрешни болести в "Св. Анна" е препълнено с пациенти след обявяването на грипната епидемия във Варна и областта.

Същото е положението и в отделенията на УМБАЛ "Св. Марина", където поискаха от РЗИ поставянето на допълнителни легла, за да могат да обгрижат всеки, който се нуждае от хоспитализация.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 108
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК