ГОРЕЩО
Частно училище в София изгони двама шестокласници, след като родителите им оспорвали увеличението на таксите
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДЕН ЗА РЕСТАРТ: ГЕРБ пренарежда редиците - нов екип поема контрола (ВИДЕО/СНИМКИ)
Омбудсманът Велислава Делчева: Едва 0.2% от всички потребители са обжалвали сметките си за ток
ПОЗОР! Кабинетът "Петрохан" измъкна Бербатов сух за патлака в джипа му. Защо МВР не отне разрешителното и не конфискува оръжието?
ГОРЕЩО В ПИК: Колтуклиева ИСКА СПЕШЕН ОТГОВОР от Дечев за среднощния гастрол на Демерджиев в ГДНП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
26 военнослужещи от 42-ри механизиран батальон в Ямбол от 6:30 ч. на 14 септември, се включиха отново в гасенето на пожара, възникнал в местността „Сухи дял“ в землището на Котел. Това съобщиха от Министерството на отбраната.
препоръчано
В 15:24 часа днес вертолет Ми-17 от авиобаза "Крумово" е излетял, за да окаже помощ в гасенето на друг пожар, възникнал в местността "Сухото езеро“ в Национален парк "Рила".
Там огънят обхвана трудно достъпен терен на височина 1800-2000 метра и това налага използването на вертолета.
Екипажът до 18:00 часа е извършвал полети за гасенето на пожара от въздуха.
свързани новини
Пожар избухна в района на Сухото езеро в Рила
13989
на 14.09.2019
Отново променят движението в тунела "Витиня" на "Хемус"
5705
преди 3 часа
Общината в Перник готова да купи автогарата - сградата се руши
6967
преди 3 часа
С МРЪСНИ НОМЕРА: Война за паркоместа в София
17049
преди 8 часа
Все повече населени места у нас минават на режим на водата
12320
преди 12 часа


