ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
Европа
Борис Джонсън с призив към Тереза Мей да се откаже от резервния план за ирландската граница
9764
на 13.10.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият външен министър на Великобритания и отявлен привърженик на Брекзит Борис Джонсън призова британския премиер Тереза Мей да се откаже от искането на Европейския съюз за специален „резервен план“ за избягване на твърда граница в Ирландия след Брекзит, съобщава „Ройтерс“, цитирана от „Фокус“.
препоръчано
„Единственият начин да вкараме нещата в релси е да захвърлим резервния план и след него плана от Чекърс“, написа Джонсън в статия за Belfast News Letter.
свързани новини
Борис Джонсън ще отложи Брекзит, ако стане премиер на Великобритания
12047
на 02.10.2018
През юли Джонсън подаде оставката си като външен министър заради несъгласието си с плана от Чекърс на Тереза Мей, който предвижда запазването на близки връзки с ЕС при търговията със стоки след излизането на Великобритания.


