BG EN

Борис Джонсън ще обсъди киберсигурността по време на посещението си в САЩ

ЕС

Борис Джонсън ще обсъди киберсигурността по време на посещението си в САЩ

8660
на 19.03.2017
Борис Джонсън ще обсъди киберсигурността по време на посещението си в САЩ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британският външен министър Борис Джонсън ще посети следващата седмица САЩ, пише The Sunday Times.

препоръчано

Основната цел на Джонсън в САЩ е да подобри отношенията между Вашингтон и Лондон, след историята с обвиненията от страна на властите на САЩ за това, че сътрудници на британските специални служби са участвали в подслушването на предизборния щаб на президента Доналд Тръмп в Ню Йорк.

Във тази връзка Джонсън ще посети във вторник Белия дом, където ще се срещне с екипа на Тръмп , а също така и с лидерите на Републиканската партия в Конгреса.

 

 

Фокус

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК